O nás

HOPE facility s.r.o.

Společnost HOPE facility s.r.o. nabízí komplexní technickou správu nemovitostí a finanční správu nemovitostí a budov Praze. Zaměřujeme se především na technickou správu a finanční správu BYTOVÝCH DOMŮ a ADMINISTRATIVNÍCH budov. Mezi naše klienty patří SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK ( SVJ ), bytová družstva a fyzické a právnické osoby. Technickou správu nemovitostí a finanční správu nemovitostí vykonáváme jak u novostaveb a panelových domech, tak i na historických budovách v centrech měst.

Přenechte nám Vaše starosti se správou nemovitosti Praha, a my vyřešíme jakýkoliv problém nebo požadavek týkající se správy nemovitostí k vaší spokojenosti, profesionálně a jen v nejnutnějších případech s Vaší účastí.  Zajistíme kompletní správu nemovitosti Praha, tím ušetříme Váš čas a peníze.

O správu nemovitostí e postarají zkušení odborníci, kteří se správou nemovitostí Praha zabývají již řady let. Naší výhodou při správě nemovitostí je i fakt že více než 90% veškerých služeb provádí pracovníci z naší mateřské společnosti HOPE Electrics s.r.o., bez nutnosti vstupu různých subdodavatelů. Správu nemovitostí nezajišťujeme pouze administrativně, ale většinu prací při správě nemovitostí Praha také vykonáváme.

Nabízíme Vám komplexní servis spojený se správou nemovitostí či provozem a údržbou administrativních budov,  správou domů,  správu bytů, správou nebytových prostor, včetně přilehlých prostor a Vašich pozemků. Poskytujeme správu nemovitostí Praha jak ve vlastnictví měst a obcí, správu nemovitostí ve vlastnictví soukromých osob i jiných právních subjektů všech velikostí

 

Proč si vybrat správu nemovitostí Praha s HOPE facility s.r.o.?

PŘÍSTUP KE KLIENTOVI

Již před počátkem spolupráce zjistíme a projednáme Vaše potřeby kterým se přizpůsobíme a případně navrhneme optimálnější řešení. Každá správa nemovitostí je odlišná, proto jsou naše služby individuálně přizpůsobeny požadavkům našich klientů.

AKTIVNÍ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Máme přehled o stavu nemovitosti a při zjištěném nedostatku navrhujeme možnosti řešení. Hlídáme termíny všech revizí a pravidelných kontrol. Provádíme pravidelné prohlídky v rámci správy nemovitostí praha našim pracovníkem v dohodnutých termínech.

REVIZE, KONTROLY, ÚDRŽBA, OPRAVY NEMOVITOSTÍ

Veškeré práce provádí naši pravidelně školení technici a další pracovníci, proto jsme si jisti dobře a rychle odvedenou prací.  Díky našim odborníkům jsme schopni velmi rychle reagovat i v případě náhlé havárie u Vašich nemovitostí kterým zajišťujeme správu nemovitostí Praha. Vznikne-li případně nějaké reklamace, nemusíte ji řešit zdlouhavě se subdodavatelem, ale s námi, jakožto zhotovitelem. Za svou prací si stojíme.

NON-STOP LINKA

Všem našim klientům zajišťujeme nepřetržitou telefoní linku v rámci správy nemovitostí. V případě havárií jsme Vám k dispozici 24hodin denně.

 

 

  • Správa nemovitostí v Praze a okolí